Léčba smíchem - CA LUKi

Jogurt

Včera jsem měl nádherný sen. Najednou jsem se ocitl v obrovském proskleném a osvětleném GIGANTOMARKETU.

První mé překvapení při vstupu dovnitř byla skutečnost, že jsem zjistil, že v tomto zázraku přírody, vybudovaném člověkem, jsem pouze já a spící jedna pokladní. S nadšením, že mne nikdo nebude při výběru zboží a vlastním nákupu vyrušovat jsem zamířil k obřím vozíkům. Druhý údiv způsobila visící LUPA na řetízku, který se svítil  jak „psí koule“, která byla součástí všech zaparkovaných vozíků.

S nadšením sobě vlastním jsem zamířil k regálu s nápisem: M l é č n é  v ý r o b k y . Hledal jsem své oblíbené jogurty, a bohužel jsem viděl na regále jen samé barevné náprstky na šití, na kterých se mi zdálo, že je něco napsáno. Posléze mne napadlo vzít do ruky velkou lupu, a zázrak byl na světě. Z náprstků se vyklubaly nádherné, barevné kelímky s jogurty a reklamním nápisem: NEDANO. Kromě jiného byl na kelímku nápis: Vhodné pro tříčlennou rodinu ke snídani, jí se špejlemi, párátky nebo obrácenou sirkou. Ovládla mne nesmírná radost, že jsem našel co jsem hledal, jen ten nápis mi zkazil radost. Jak to mohu koupit, když to je určeno pro tříčlennou rodinu, a já jsem sám. To mi výrobce neměl dělat, vyrábět tak velké balení. A tak jsem měl po radosti , že jsem si nemohl koupit můj oblíbený pokrm. Řekl jsem si, že se podívám alespoň na cenu . Při pohledu na uvedenou cenovku jsem dostal šok, který mne nečekaně probudil a já jsem si uvědomil, že to vlastně byl „ jenom„ sen, jeden z mých  bláznivých snů, které se někdy promění ve skutečnost.

Nechce se mi věřit, že by nás čekala taková blbost, ale jeden nikdy neví. Člověk míní a Pán Bůh mění. Když vidím, jak všichni výrobci zmenšují velikost balení, aby se nám to lépe drželo v ruce, tak mám pocit, že se asi ještě mohu dočkat ledasčeho. Jsem rád, že to byl pouhý sen…

Další povídky ze života