Léčba smíchem - CA LUKi

Honila ptáka

V jedněch překrásných kamenných lázních v Maďarsku se náš zájezd celý ponořil včetně několika dalších cizinců až po krk do léčivé kalné vody.

Seděli jsme v půlkruhu na teplém kamenném soklu jako vlaštovky na drátě. Vedle naší krasavice blonďaté Ilony si  sedl mužný Maďar s fouskem pod nosem. Hned to  začalo mezi nimi jiskřit. A co se odehrálo ten den pod vodou jsme se dozvěděli až za 10 let z úst rdící Ilony. Nejdříve jí to lichotilo, že sedí vedle takového fešáka. Když jí hladil po ruce pod vodou, byla překvapena, když jí hladil po stehnech, to se jí tajil dech, ale když vzal její jemnou ručku a položil si jí na své „ženidlo“: To byla v šoku, chtěla ucuknout, celá červená jako pivoňka, ale jeho pohled a síla jeho paže udělala své. Než se vzpamatovala, držela v ruce jeho ptáka a on nenápadně začal svou rukou s její pohybovat nahoru a dolu. Až chytla správný  rytmus a zapomněla na lidi kolem sebe, začala systematické pohyby dělat podle své úvahy a ženského citu tak důkladně, že očekávaná exploze nedala na sebe dlouho čekat. Toto vše se odehrálo pod rouškou kalné léčivé vody, my nic netušící si užívali klidu a pohody, příjemného tepla a vnímali nádherné kachličkované prostředí. Náš pocit z Této léčebné procedury byl nádherný, každý brebentil, že ho přestala bolet páteř, jiný se chlubil, že ho už nebolí koleno, další předváděl svůj uzdravený kyčelní kloub, jen Ilonka se přiznala, že jí bolí ruka, příčinu však tajila 10 let.

I po létech když si tuto situaci představím, tak mám pocit, že potkalo naší přítelkyni neobvyklé štěstí, které člověk zažije asi jenom jednou a to ještě musí být moc hezký a ona byla kočka k pomazlení. I tak bylo od ní hezké, že nám své tajemství svěřila, jinak by jste se o něm nic nedověděli a byli jste ochuzení o jeden nádherný sexuální zážitek, kdy se lidé mohou seznámit spolu rychle na správném místě a ve správnou chvíli. A jaké z toho plyne poučení: Přej a bude Ti přáno, dej a bude Ti dáno…

Další povídky ze života