Léčba smíchem - CA LUKi

Měření poprsí

Každý horňák mi dá za pravdu, že neznám na světě mnoho věcí, které by muže více fascinovali než krásné ženské poprsí. Ženy toto ví a ví jak na to.

Problém spočívá v tom, že již od mládí jsem měl svědění v rukou, když jsem viděl nádherné dary přírody a člověk mohl akorát napást oči. V té době, kdy se mi zapalovala lýtka, se vykládal vtip: Slečno, vy máte nádherné  agitátory. Slečna s velkým výstřihem pohotově odpověděla: A to jste neviděl mladíčku ještě to nádherné agitační středisko. Často si na tento vtip vzpomenu dnes, kdy ženy nosí podprsenky, které jsou jako statistika: Oba zkreslují skutečnost. Na druhé straně je to moc hezké, když se má člověk na co podívat, zejména s příchodem jara a léta. Vybavuji si  otázku mého kamaráda, který se zeptal přímo: Slečno, máte prsa ? Samozřejmě, zněla energická odpověď. Ani se nedivím, že dostal facku, když jí odpověděl: Tak proč je nenosíte.

Jednou na školení jsem se kamarádů večer při zábavě zeptal: Hoši, když se Vám líbí u některé ženy její nádherné poprsí a máte touhu si sáhnout, víte jak to uděláte, aby jste nebyli považováni za hulváta ? Já Vám poradím: Číháte na ní, když se češe, protahuje, upravuje si vlasy a  má zvednuté ruce, přitočíte se opatrně ze zadu, jemně zdůrazňuji jemně jí chytnete za prsa a pohotově řeknete: To je zajímavé, že máš dnes tu pravou těžší. Rychle jí zase pustíte a díváte se na ní, jak přemýšlí o Vašich slovech, jak je to možné a vůbec si neuvědomí v daný moment , že jste si na ní šáhli. Samozřejmě, vše musí proběhnout decentně a ve vší počestnosti, nesmí Vám koukat z očí pocit vítězství, ale spoluúčast.

Přítele Mílu tato informace nesmírně zaujala a bezprostředně reagoval: Jardo, Tebe mě seslalo samotné nebe, dva roky přemýšlím, jak to udělat, abych si šáhl u nás v práci na jednu kolegyni. To je báječné, hned to vyzkouším.

Na dalším školení se Míla chlubil, kolikrát s touto metodou měření poprsí uspěl, měl radost jako malé dítě, jistě tuto radu šířil dál. Dnes je v důchodu a nevím, jestli si ještě na ní vzpomene. Bylo by škoda, dobrou radu nepředat mladé generaci, obzvlášť když je to tak příjemné, obyčejně pro obě strany, neboť i žena nebo dívka měřená touto metodou  je šťastna, že je vše v pořádku a navíc upoutala pozornost svou neodolatelnou krásou a svou předností. A pokud dostanete facku, je velký předpoklad, že se dané ženě taky líbíte, jen si jí musíte umět získat. Jedna moudrost praví: Každá žena dá, ne vždy a ne každému…

Další povídky ze života