Léčba smíchem - CA LUKi

Souznění duší

Jsou okamžiky v životě, které Vás potkají jen jednou za život a nikdy na ně nezapomenete.

A to musíte potkat správnou osobu, na správném místě a ve správný čas, mít kus velkého štěstí a mít odvahu se rozhodnout. V té době jsem byl mladý muž v nejlepších létech, perfektně upravený, v lázních o kterých jsem slyšel ledacos vypravovat, ale myslel jsem si své. V té době jsem si léčil žlučník po operaci a jednou večer se rozhodl, že si půjdu zatančit. I když hudba hrála na několika místech, zvolil jsem velmi útulné a příjemné prostředí, kde hrála nádherně hudba, známé skladby které člověk vždy rád poslouchá. Od prvního okamžiku jsem cítil, že mne někdo stále sleduje. Měl jsem velmi divný pocit, než se naše pohledy střetly. Musím říct, že v tom okamžiku jsem cítil zásah bleskem, pochopil jsem, že toto překrásné , štíhlé, nádherně tvarované stvoření, je okouzlující žena v nádherném oblečení. Pohled na ní mi bral dech, rychle jsem uvažoval, jestli by byla ochotna jít se mnou tančit tato bohyně. Moc se mi líbila.

Na požádaní o tanec reagovala tím, že sklopila zrak, zvedla se, šla se mnou na taneční parket a svěřila se do mé náruče. Hudba nás unášela někam, kde jsme jen sami dva, měl jsem pocit, že se ke mně nádherně tiskne, a reaguje na můj každý pohyb. Nevím proč, jsem začal s ní tančit Hříšný tanec s jemnými pohyby, které v ní vzbuzovaly vášeň a touhu. Bylo to pro nás pro oba velmi vzrušující, intimní prostředí, hudba, splynutí duší i těl v těsném objetí, měl jsem pocit, že jsem v nebi. Najednou jsem cítil jemné chvění mé taneční partnerky, začal jsem dělat taneční pohyby, které v ní umocňovaly rozkoš. Aniž bych to tušil, dostavilo se u ní absolutní vyvrcholení, přitiskla mne úžasnou silou k sobě v křeči, v očích a na obličeji jsem uviděl, že se u ní dostavil skutečný orgasmus. Co hezčího si může muž přát více, než uspokojit nádhernou ženu a přivézt ji k vrcholu lásky. Ale při tanci, kdy to nepředpokládáte, Vás to zaskočí, všechno ve Vás zpívá a jste štěstím bez sebe. Po chvilce uklidnění, jsme na žádost mé partnerky tanec ukončili a ona nenápadně se šla upravit. Já zůstal překvapen v němém úžasu, přivřel jsem oči a všechno jsem ve vzpomínkách prožíval znovu.

Přesto, že jsme po sobě oba nesmírně toužili, dokázala si uchovat svou čest , slušně mi naznačila, že chce zůstat manželovi věrna. Respektoval jsem její přání, ještě jsme spolu několikrát hovořili  při kávě nebo na procházkách, k intimnímu styku mezi námi nedošlo a loučili jsme se jako přátelé. K této události jsem se již nikdy při našich rozhovorech nevracel, cítil jsem, že se za tento okamžik rozkoše stydí, že nedokázala ovládnout své city, touhu a vášeň.

Po jejím odjezdu jsem si stále kladl otázku: Byla tímto tancem manželovi nevěrná? Kdy a čím začíná manželská nevěra, myšlenkou, líbáním, mazlením, hlazením na intimních místech, orálním sexem, vlastní souloží.  

Toto jsou projevy těla, myslím si, že věrnost partnerovi lze zachovat věrností srdce, mít ho rád se vším všudy i s chybami a tím co se nám nelíbí. Věrnost je umění odpouštět a činit druhého šťastným do pozdního věku života. Zůstat s ním za všech okolností. Nevím jestli si na mne vzpomněla, já nikdy nezapomenu…

Další povídky ze života