Léčba smíchem - CA LUKi

Sexuální služby

Jeden můj dlouholetý kamarád a spolužák z vysoké školy, odborník na výrobu vzduchových zbraní, uznávaný v celé Evropě se ve zdraví a plné svěžesti dožil uctihodného věku 70 let.

Nikdo by tento věk nehádal, pořád vypadá velmi mladě a zachovale.  Jediné, co mu schází je hezké slovo a pohlazení ženy, je vdovec a již nehodlá si hledat novou manželku. Je v krásném věku muže, kdy si říká: Pane Bože, když jsi mi vzal sílu, tak mi vezmi i chuť. Olda je však výjimka, jeho chuť i síla na milování je v rovnováze, jen ten rozum už velí, dávej si pozor sokole, skákej do výšky, na kterou stačíš. Jelikož je stále Jura, řekl si, že když má ty kulatiny, tak si najde na inzerát sladkou odměnu, kterou si člověk zaslouží zcela vynímečně. Hledal a pořád nemohl najít nic. Až jednou mu padl do oka inzerát: Mladá, pohledná, vášnivá, s vlastním bytem hledá přítele pouze pro zábavu a potěšení. Nebylo to daleko a zejména to slovo vášnivá ho zaujalo, a tak neváhal a navázal kontakt a dohodl se na určenou hodinu. Ráno nemohl dospat, celé dopoledne prováděl hygienickou očistu a takticko technickou přípravu, jak na to půjde, aby odměna a zážitek byl dokonalý. Vypulírovaný, libá pánská vůně se linula kolem něj, plný očekávání se dostavil na místo určení včas, plný nedočkavosti. První šok nastal, když stál před obrovským panelákem. Pomocí brýlí našel na zvonku jen číslo bytu a zazvonil. Při tom si říkal, to bude ale číslo. Ozval se bzučák a náš playboy stoupal do nebes výtahem a při tom uvažoval o rozkoši která ho čeká. Nikdy jsem za to neplatil, ale za vášeň se musí platit. Po zazvonění u bytu se otevřely dveře  a v nich sice mladá, ale žena ve vygajdaném županu a s natáčkami na hlavě. Zašvitořila: Udělejte si pohodlí, já se jdu upravit do koupelny. Když si Olda sedal, to ho už braly mrákoty, my chlapci po vojně jsme zvyklí na preciznost a parádu, ale toto zjevení mu vzalo dech. Najednou měl v hlavě zmatek a když jeho sen přišel a začal ho svádět, pochopil, že to v něm nezajiskřilo. Pocit prvního dojmu byl silnější než svůdné pohyby děvy, která až příliš okázale dávala najevo: Spěchej, jdeme na to, máš k dispozici jen 1 zaplacenou hodinu. Když mu nabídla, že by si mohli tykat, to můj přítel nezvládl a velice rázně se proti tomu ohradil. Umím si představit, jak asi musela být pro něj tato drahá hodina dlouhá, když  to pro něj nebylo to pravé ořechové. O Vášni se nedalo mluvit vůbec a metodách profesionálky nečetla ani v knihách. Ještě jedna taková sexuální služba a skončím u psychiatra, konstatoval Olda. Takže pánové, odměna za mou dlouhověkost se nepovedla, ale jsem o jednu zkušenost bohatší a proto Vám to říkám, aby jste nenaletěli jako já, nevěřili všem inzerátům. Po zvážení všech okolností jsem se rozhodl, že až zase dostanu chuť se vášnivě milovat, vyhlédnu si sexuální  služby pouze na 10 minut a uvidím, jestli to ve mně brnklo, nebo ne. Už nechci riskovat další stejný trapas. Když nebrnkne, odcházím, když brnkne, doplatím a zůstávám.

Na celé této příhodě a zkušenosti je kouzelné, že si představuje, že najde někoho, kdo bude chtít se stát testovacím objektem. Logiku to má, ale ženy, které se již rozhodly tuto službu poskytovat jsou lidé, pro které to je rovněž ponižující a možná existenční. I ony touží po krásném mladém muži, bohatém a zajištěném.    

Další povídky ze života