Léčba smíchem - CA LUKi

Whirpoolka

Zařízení, napuštěné čistou minerální vodou, sloužícím 4 osobám k masírování, relaxaci a celkovému uvolnění těla i duše.

Velmi příjemná procedura v lázních, jen občas se stává, že nepasuje počet osob, buď je více mužů nebo více žen.

Jednou v lázních, kdy nás byl nesprávný počet – 3 muži a 5 žen vznikla situace, která z těchto žen se rozhodné se nechat masírovat proudem vody ve společnosti mužů. Po určitém rozpačitém váhání jsem pronesl nenápadnou větu: Ta, která k nám si sedne, obdrží od spisovatele zdarma jako dárek knihu: Léčba smíchem 1, kterou neprodávávám, pouze jí věnuji osobám, které si jí nějak zaslouží. Po této větě, byla to paní Růženka vyskočila ze sousední Whirlpoolky jako střelená laň a já najednou uviděl svou maminku, která taky hodně četla a pro knihu by skočila i přes plot. Toto mé zjištění bylo velmi příjemné, že v cizině (na Slovensku ) mi někdo ještě česky rozumí a těší se na novou knihu, která skutečně léčí duši všem, kteří tuto knížečku vezmou do ruky.

Paní Růžence jsem věnoval knihu i s věnováním, pozval jsem jí na kávu a mezi námi vznikla zvláštní náklonnost. Přesto, že se jedná o moudrou, sečtělou a moc hezkou ženu, která má velký  dům a majetek, má tato žena problém po svém zesnulém manželovi najít muže svých představ a snů.

Najednou jsem si uvědomil, že kromě vyřešení problému jednoho místa ve Whirlpoolce jsem vlastně odhalil problém, který je notorický známý, vztah mužů a žen, když zůstanou sami po rozvodu nebo po pohřbu své nejdražší osoby. Jak je obtížné seznamování, problém nedůvěry a majetku jsou hlavní příčinou častých rozchodů dvou partnerů, kteří se vlastně neměli ani možnost poznat. A tak slyším  pořád větu mého dlouholetého kamaráda, který říká: Kromě soulože žádné jiné důvěrnosti… Jak krátké, prosté, vulgární, mnohovysvětlující a současně jak pravdivé. Ale jak překonat celé to období nádherného chození, svádění, námluv a vrhání něžných  pohledů, jemných  doteků, polibků naděje, zamilovaných dopisů, psaní SMS, večerních hovorů zdarma, psaní mailů, nočních vzdychání a vášnivých snů v té dnešní uspěchané době. Když o té větě přemýšlím, vždy mne napadne poučení: 1 Francouz –džentlmen,  2 Francouzi souboj, 3 Francouzi – šťastné manželství. A tak si říkám, proč to neplatí na Čechy, kteří mají k tomu tak blízko. Možná, že nám tam překáží ještě to pivo a fotbal, kdy místo: Co Čech, to muzikant dnes platí: Co Čech, to trenér fotbalu nebo hokeje. Ale to je chyba, kterou budeme jen velmi těžce napravovat, pořád nechceme pochopit, že naše dívky a ženy jsou připravené a čekající, mají touhu se milovat. Budeme váhat tak dlouho, až to pochopí muži v EÚ, že máme nejkrásnější a nejlepší ženy na světě. To už pak bude pozdě, nastane doba, kdy se už budeme jen dívat  jako PAKO , ale nové dějiny naší společnosti bude psát už někdo jiný a  bez nás. Volám všechny opravdové muže, ještě dnes se vypněte k mimořádnému výkonu, jste očekáváni, uvědomte si, že  podle mezinárodních statistik v průměru se česká žena miluje třikrát týdně , některá dokonce třikrát denně, s kým  asi, no s kým ????? Muži bděte, do toho, už je to tady.

Další povídky ze života