Léčba smíchem - CA LUKi

Vůně ve výtahu

Často při vstupu do výtahu poznáme, kdo jel před námi a jakou vůni používá.

Je to milé a lepší než tam najít odhozené papírky od bonbonů nebo žvýkačky, nebo pomalované stěny.

Mnoho let používám po holení vodu DENIM a nikdy jsem si neuvědomil, že kromě ochrany kůže na obličeji po holení plní i funkci šíření osobní vůně. Jak to už bývá, jednou jdu doma k výtahu a u něj stojí dva opraváři v montérkách. Hned jsem si vzpomněl na ten vtip, jak říká policajt druhým: Tak Vám čtu v návodu u výtahu, že je určen pro tři osoby. Já tam čekal 5 hodin a nikdo nepřišel. Tak jsem se domů nedostal. Já měl pocit, že rovněž oni čekali na třetího, abychom společně se narvali do malého prostoru. Naklonil jsem se k tomu jednomu aby se mohli za mnou zavřít dveře. Uloženi ve výtahu jako Znojemské okurky v láhvi jsme se na sebe tiskli vzhledem k naším postavám a najednou jeden povídá s potutelným úsměvem ve tváři: Příjemné, od ženské, od ženské? Uvědomil jsem si, že zavětřil mou vůni a se smutkem v hlase jsem mu odpověděl: Bohužel, jen po holení. Významně jsme se na sebe podívali a já vysedl ve 4. patře. Montéři jeli do posledního patra přidat protizávaží a opravit výtah.

Já šel domů s příjemným pocitem, kdy mi cizí muž místo ženy řekl, že příjemně voním. To člověka potěší, když to vlastně ani nečeká.  

A tak aniž bych chtěl, dělám této firmě DENIM  chodící reklamu a to jen proto, že nerad měním styl života a jsem věrný určitým zvykům a tradicím. Tuto vůni používám léta a jsem s ní spokojen. Ocenění a uznání jsem se dočkal až po létech a to ještě od cizího muže a ve výtahu, není to kouzelné ?????

Další povídky ze života