Léčba smíchem - CA LUKi

Na krajíčku

Díky tomu, že při vlastní souloži zezadu byla příliš hlučná to prasklo, neboť stěny skladu materiálu byly příliš tenké, aby to neslyšela celá dílna. Ještě by se to asi utajilo, kdyby nějaký žalobníček s tím nešel na ROH.

Mistr Eda byl v nejlepším věku muže, fešák, tmavé kudrnaté vlasy, štíhlý, dobrák od kosti, kolektiv žen na dílně řídil hezkým slovem a problémy řešil tak, že raději odešel a oni se vyřešily sami. Pohoda vládla na dílně, vedoucí provozu s jeho práci byl spokojen a dělnice, převážně mladé ženy, si v duchu na něj dělaly chuť. Nadbíhaly mu, vařily mu kávu, nosily bábovku a koláče, zabíjačku a zkoušely na něj různé ženské finty včetně velkých výstřihů, pracovaly bez podprsenek, upnutých montérkách, vytrčovaly na něj své krásné zadečky a hlavně zkoušely jeho trpělivost dvojsmyslnými řečmi, jestli by si dal říct. S odstupem doby musím uznat, že odolat všem nástrahám a svodům tak dlouho, byl malý zázrak. Znáte to s tím uchem, nebo trpělivost růže přináší, do kolektivu přišla nádherná mladá žena, krev a mlíko, z očí ji koukal sex na dálku, mohla by montérky předvádět na módní přehlídce, perfektně stavěná, místo haleny nosila upnutá trička, ta byla stále připravena ve střehu a myslela jen na milování, ať dělala cokoliv.

Dlouho netrvalo a mistr Eda se na tuto krásu dal nachytat, dal jí práci ve skladu přerovnat zboží v regálu a to neměl dělat. Když  jí přišel zkontrolovat, byla již skoro celá svlečená, že je jí horko a tvrdě na něj najela. Než se vzpamatoval, byl nahý i on a protože to měla ráda zezadu, polohu vlastního aktu soulože řídila sama jako dispečer na velínu. Zpráva, že se nám Edoušek spustil s mladou kočkou šla po podniku rychlostí blesku a každý si něco přidal. Zákonitě se to musel dovědět i předseda odborů Karel, který byl na řešení takových to situací machr.

Předseda ROH Karel si pozval  Edouška na pohovor a začal výslech do všech podrobností. Když byl Eda na pokraji zhroucení a stále zapíral, červený jako pivoňka, použil Karel fintu a zeptal se ho přímo: Jak jsi byl v ní hluboko při vlastním styku? Eda mu na to naletěl a rychle z něj vypadlo:  Vždyť já jsem ho tam měl jenom na krajíčku,  já jsem ještě ani pořádně nezačal mít nějaký styk s podřízenou.  K žádné souloži nedošlo, chuť jsem měl, ale měl jsem málo času a strach mne brzdil.  To chtěl slyšet předseda Karel, který se vítězně usmál a před celou komisí povídá: Nebudeme to tu dále rozvádět, mistr se přiznal, zneužil svého postavení a navrhuji ho přeřadit na jinou funkci a vzít mu prémie. Příslušná pracovnice kazí na dílně pracovní morálku, navrhuji jí ve zkušební době propustit.

Problém se na odborech vyřešil, někdo se přimluvil i za tuto krásnou mladou pracovnici, že je třeba jí dát šanci k nápravě a je třeba jí vychovat k zodpovědnosti k práci. Eda měl z ostudy kabát, kamarádi si ho dobírali, ale ve skutečnosti mu každý záviděl, že se mu podařil takový úlovek a ještě v práci. Byla to jiná doba, práce musela být hotová a někdy zbyl čas i na různou zábavu…

Další povídky ze života