Léčba smíchem - CA LUKi

Jdi do bordelu

Žili na vesnici, spokojená a spořádaná rodina, každý rok se jim narodilo dítě, on byl posedlý láskou ke své ženě, pořád měl potřebu se milovat, a tak jediný problém spolu měli v období při jejím vysokém stupni těhotenství.

Poslouchej Jaroušku, řekla mu jednou manželka: Tady máš 500 Kč a zajeď si do města do bordelu a užij si to s mladéjma ať mám od Tebe pokoj. Nechápavě se na ní podíval, ale když viděl, že to myslí vážně, hned ráno se vykoupal, oholil, navoněl a hodil na sebe nejhezčí kvádro co měl a vyrazil za dobrodružstvím do města rozžhavený jako žárovka.

Žena ho doma čekala až odpoledne a tak její údiv, že se vrátil již za hodinu s blaženým výrazem v obličeji jako panna když právě přišla o panenství, nebral konce a rázně na něj spustila? Ty jsi nebyl v bordelu? Ne a spokojeně se usmíval. Tak Ty jsi neměl ženskou? Ale měl a bylo to moc fajn. Tomu  vůbec nerozumím, to mi musíš vysvětlit, prohlásila energicky manželka a netrpělivě  čekala na odpověď.

Podívej, když jsem šel kolem plotu sousedky, tak se mne ptala: Á, kampak sousede, kampak. Když jsem jí odpověděl, že do města do bordelu, tak povídá: Co by jste se štrachal až do města, pojďte ke mně, uděláme kafíčko, mám hotovou bábovku, já Vás taky hezky potěším. A tak jsem jí poslechl a jsem zde. To snad není pravda? Kde máš peníze. No přece ty jsem dal sousedce. To už manželka nevydržela a vypadlo z ní upřímné doznání: To je ale kurva, když byla těhotná ona, tak jsem taky dala jejímu sousedovi, ale zadarmo, rozumíš zadarmo. To snad není možné, ta drzost. Jaroušek zůstal stát jak opařený, nechápavě na ní koukal, políbil jí a šel si lehnout.  Unavený, ale spokojený plný nových dojmů usnul jak mimino.  K této události se již nikdy nevraceli a žili spokojeně dál a měli se moc rádi. Jen do bordelu ho již nikdy neposlala…

Další povídky ze života