Léčba smíchem - CA LUKi

Výměna partnerek

Byli to velmi dobří kamarádi od dětství a tak přirozeně spolu jezdili i na výlety.

Jednou na zájezdu jim padly do oka dvě krásné dívky, spolu vytvořili nerozlučnou čtveřici, všade chodili spolu, tancovat, koupat se společně, na toulky přírodou, jen večer oba se zasunuli se svou novou dívkou do svého stanu. Pohoda, oba zamilovaní až po uši, počasí jim taky přálo, paráda.

Jednou se stalo, že Jožka se potřeboval vyčurat a Lidušku nechal samotnou ve stanu. Když se vracel z lesa, potkal roztouženou a rozdováděnou Marušku, která si taky odskočila. Protože se mu  líbila, tak jí chtěl jen políbit v lese. Nebránila se, přeskočila jiskra a bylo z toho vášnivé milování, jenom měsíc se díval na tu krásu a pronikající rozkoš dvěma těly současně.

Když si uvědomili, co se stalo, dohodli se, že oba budou mlčet jako hrob. A tak celých 30 let dokázal Jožka mlčet. Když spolu oslavovali 50 té narozeniny, tak při vzpomínání na mládí se rozhodl Jožka prolomit mlčení, měl určité výčitky svědomí, že se pomiloval s přítelkyní svého nejlepšího kamaráda. Milan ho vyslechl, zamyslel se a po chvíli mlčení povídá:  Víš, celou dobu mne to mrzelo, ale stalo se.  Maruška ze stanu odešla a já zavolal na Tebe. Ozvala se  Liduška, že tam nejsi, že je sama. Ani nevím, co mne to napadlo, ale vlezl jsem  k ní do Tvého stanu. Když jsem jí uviděl krásnou, nahou, svůdnou, nemohl jsem jinak jednat. Bleskově jsme se začali milovat a já s hrůzou čekal, že nás spolu přistihneš. Ještě udýchán jsem stačil se vsunout do svého stanu a Ty jsi byl zpátky. Bylo to o fous, ale vyšlo to. Myslel jsem, že Ti to nikdy nedokážu říct, že si to krásné tajemství vezmu do hrobu, ale když jsi našel odvahu mi to říct, jsem rád, že mohu být k Tobě taky upřímný. A tak došlo k neplánované výměně  partnerek i když z odstupem doby zůstává otázka, jestli si to holky předem nedohodly, možná že tu výměnu chtěly zkusit a vyšlo jim to. Kdo ví…

Další povídky ze života