Léčba smíchem - CA LUKi

Nenasytná číšnice

Jednou na školení nás obsluhovala překrásná, mladá a svůdná číšnice, měla vše, co k této profesi patří, včetně bujného poprsí.

Bylo přirozené, že koketovala se všemi muži na školení, kteří ji svlékaly svými pohledy.

Byl jsem mladý, svobodný a tak jsem se pokusil si s ní večer dát rande. Nebyla proti a tak jsem spěchal na domluvené místo na okraji lesa nad vesnicí. První šok byl, že na smluveném místě čekal již můj kamarád ze školení s dekou v ruce. Došlo mi, že nás záměrně pozvala oba současně. Kamarád pochyboval, jestli vůbec přijde, když měla půl hodiny zpoždění,  jestli si z nás z obou nevystřelila. Když se konečně objevila, překrásně svůdně oblečená, s výstřihem, který mnohé naznačoval, začal jsem si uvědomovat, že se budu asi milovat ve třech a s tím jsem nepočítal. Kamarád byl odvážnější a začal líbací a svlékací rituál a milostná předehra byla zahájena. Když jsem jí uviděl v překrásném bílém sexy prádle, stud šel stranou a já se k nim přidal.

To překrásné, celonoční milování nejde slovy popsat, bylo to úžasné pro všechny tři, přestali jsme vnímat čas, pořád jsme měli co dělat, nikdy bych nevěřil, co vše se dá v přírodě dělat s jednou dekou a jednou krásnou ženou. Ráno, oba unaveni ale šťastni, že jsme to zvládli i po psychické stránce, hrdí na svůj výkon s domněním, že jsme naši noční lásku dokonale uspokojili překvapil její pláč a slova: Vy už chcete končit?  Tato věta, tato slova, to byl blesk z nebe, to byl ledový vodopád. Již nikdy jsem něco podobného neprožil, ale při vzpomínce na ní si říkám:  Jak jí může stačit vlastní manžel, když jí nestačili dva mladí, nadržení a výkonní hřebci v plné síle. Byla to zkušenost na celý život, že jsou na světě i takové nenasytné, lačné a neukojitelné ženy.  Kdo jim někdy pomůže a dokonale uspokojí…

Další povídky ze života