Léčba smíchem - CA LUKi

Ubytování

Hotel Ozón ***
byl postaven v roce 1976. V roce 2000 byla kompletně zrekonstruována většina pokojů. Pokoje jsou vybaveny novým moderním nábytkem, telefonem, televizorem se satelitním příjmem, rádiem a chladničkou. Svou lůžkovou kapacitou je největším ubytovacím zařízením v Bardějovských Koupelích. K dispozici je 8 jednolůžkových pokojů, 162 dvoulůžkových a 8 apartmánů. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a většina z nich má balkón. Budova má 5 poschodí, je vybavena výtahy a jídelnou. Rozsahem svých služeb uspokojí i náročné návštěvníky.
Hotel nabízí tyto služby: kavárnu s hudební produkcí, cestovní kancelář, fitnes, saunu, solárium, masáže, kadeřnictví, kosmetiku, pedikuru, lékárnu, trezor a směnárnu.

Hotel Astoria **
je historickou dominantou Bardějovských koupelí. Byl postaven v roce 1898 a při výzdobě fasády i při výzdobě interiéru jsou použity neorenesanční a neobarokní ornamenty. Pro příjemnou pohodu a odpočinek nabízí ubytování ve 22 jednolůžkových, 30 dvoulůžkových pokojů a 3 apartmánech. Z toho 5 dvoulůžkových a 6 jednolůžkových pokojů je po rekonstrukci, zařízených novým nábytkem, který ladí s historickým stylem budovy. Budova má dvě poschodí, výtah, salónek využívaný k různým společenským příležitostem, koncertní sál, jídelnu zařízenou v klasicistním stylu, která ma kapacitu 220 míst, trezor a v letním období espresso s terasou. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, telefonem, televizorem se satelitním příjmem, rádiem a chladničkou.

Penzion František **
je novým ubytovacím zařízením. Vznikl rekonstrukcí a rozšířením již existující stavby. Nabízí ubytování v moderních a prostorných pokojích. K dispozici je 1 jednolůžkový pokoj, 22 dvoulůžkových a 2 apartmány. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, telefonem, televizorem se satelitním příjmem, rádiem a chladničkou. Penzion je umístěn asi 200 m od centra a návštěvníkům nabízí opravdu příjemnou atmosféru, kterou umocňuje vůně lesa.

Ostatni depandance hotelů, lidově nazývané vilky, jsou roztroušené po areálu lázní a nabízí ubytování v příjemné rodinné atmosféře. Pokoje jsou vybaveny barevným TV přijímačem, rádiem a chladničkou. Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC.