Léčba smíchem - CA LUKi

Skleróza

Vzal si devadesátiletý děda, velmi bohatý, za manželku dvacetiletou dívku, po svatbě si jí odvezl na své přepychové sídlo.

Koťátko, celé toto křídlo domu je pouze Tvoje, já budu bydlet v druhé části domu. Pokud dostanu chuť se s Tebou milovat dnes o svatební noci, tak přijdu za Tebou a zaklepu. Čerstvá nevěsta a novomanželka s tím souhlasila, líbilo se jí, že se stala velmi bohatá. Vykoupala se v masírovací vaně při svíčkách, hudbě a vůní květin. Oblékla si svůdné prádélko, pohodlně si lehla a začala číst erotické časopisy.

V tom se ozvalo zaklepání, ženich dědeček vstoupil do místnosti, po cestě k posteli z něj spadl župánek a vášnivě se s koťátkem pomiloval. Za nedlouho se ozvalo klepání a do ložnice koťátka vrazil nadržený děda už nahý a velmi vášnivě se s ní pomiloval a to již střídal různé polohy. Koťátko již usínalo s pocitem blaženosti a dokonalého sexuálního uspokojení, když slyší, že někdo klepe. S údivem stačila říct: Dále a už se nestačila ani nadechnout a měla plnou pusu jeho ženidla. Po skončení sexuálních orgií leželi oba značně vyčerpáni. Koťátko špitlo: To je fantazie, v Tvém věku a třikrát po sobě, to jsem opravdu nečekala, takový výkon, jsem absolutně spokojena. Počkej koťátko, chceš říct, že jsem tu už dnes u Tebe byl? To je divné, že si to vůbec nepamatuji.

Další povídky ze života