Léčba smíchem - CA LUKi

Teplá voda v čudu

V životě jsem mnoho slyšel, přečetl, zažil i viděl, ale tento příběh mi vzal dech a kdybych neznal autora dobře tohoto příběhu, tak bych si musel myslet, že si ho vymyslel. Ne, je skutečně pravdivý.

Mám za sebou výměnu plastových oken a zateplení panelového domu, takže jsem měl velmi blízko k nepořádku v bytě a neustálého  přestavování nábytku. Nejhorší byl marný boj s jemný prachem, který byl všade a pořád rychlejší než já. V této době mi volal večer přítel Láďa. kdy jsem byl unaven a vyčerpán a překvapil mne slovy:  

Tak si představ, že mám za sebou rekonstrukci bytu, výměnu stoupaček za plastové a své dílo mi řemeslníci hrdě předávali se slovy: Tak šéfe, my jsme hotoví, máte ještě nějaké přání?  Láďa nevěděl jak má odpovědět, tak reagoval přirozeně a moudře, jak se brzo ukázalo. Hoši provedeme kolaudaci a šel k mušli WC a spláchnul. K jeho údivu se z této velmi potřebné mísy začalo najednou kouřit  a kamarád ihned pochopil, že mu omylem hoši připojili na WC teplou vodu. A tak se ptá: Hoši , to je teď nová norma v EU, že se musí splachovat teplou vodou? Ještě před chvíli vysmáti hoši se na své dílo koukali nechápavě a nemohli pochopit, že se jim podařil husarský kousek. Po hodné chvíli to jeden zachránil slovy: No, bohužel stalo se, my to hned předěláme. A tak místo přípitku na zdárné ukončení rekonstrukce se hoši pustili do opravy svého již předaného díla.

Když jsem se uklidnil po výbuchu smíchu jsem prohlásil: Láďo, opět jsi dokázal, že musíš mít na světě všechno první, toto ještě nikde a nikoho nenapadlo splachovat v záchodě teplou vodou. Ještě, že jsi to chtěl prakticky vyzkoušet, jestli to funguje, jinak Tě překvapení čekalo v podobě spáleného zadku.   N e u v ě ř i t e l n é …

Další povídky ze života