Léčba smíchem - CA LUKi

Místo práce sex

Mladá a krásná dívka s čerstvým diplomem vysoké školy v ruce se rozhodla si hledat místo sekretářky v Praze. Svou budoucnost chtěla spojit s budoucností tohoto historického města. Moc se těšila.

Našla si firmu, u které se ohlásila k prezentaci a pohovoru. Po krátkém přijetí u ředitele firmy, se dověděla: Pokud by jste chtěla u mne pracovat, tak by jste se  musela úplně jinak oblékat. Dáme Vám vědět do měsíce, jestli máte naději na přijetí.

Protože byla odvážná a kurážná, rozhodla se ucházet o místo  sekretářky současně u náměstka ředitele. Tento po klasickém pohovoru jí sdělil rozhodně: Slečno, pokud by jste u mne chtěla pracovat, musela by jste se úplně jinak česat a změnit barvu vlasů.

Zklamaná ve vrátnici uviděla pohledného muže, perfektně upraveného, v nejlepším věku, zkrátka byl to sympaťák, který u žen na první pohled budí důvěru a navíc umí velmi dobře mluvit, rozhodla se ho zeptat, jestli neví, proč neuspěla. Slečno, jestli máte čas, pojďte se mnou  na chvilku do zadu a já Vám to vysvětlím. Zde měl útulný pokojíček na převlékání a odpočinek. Představil se a při polibku na tykání jí začal vášnivě líbat a svlékat zručnými pohyby muže seladona. Šokovaná dívka zaskočena, překvapena jeho dovedností, která byla doprovázena lichotkami a projevem touhy a vášně, se okamžitě rozhodla, že se nebude bránit a podlehne tomuto pokušení, svůdník se jí líbil, zvědavost a touha byla silnější než rozum. Už nemyslela na práci, plně se oddala vášnivému milování a měla pocit, že se vznáší, že se nebe otevřelo, zářila štěstím.

Když se zklidnili, oblékli a upravili, povídá spokojená slečna: Dlužíte mi odpověď na mou otázku. Slečno, je to velmi jednoduché: Náš ředitel je bývalý krejčí, náš náměstek ředitele bývalý holič no a já: Jsem bývalý ředitel. Protože jako bývalý ředitel měl známosti a kontakty, neviděli se spolu naposled, našel jí hezké a dobře placené místo, kde byla spokojená. Stali se z nich důvěrní přátelé, chodili spolu do společnosti a měli se časem rádi. Jestli se vzali nevím, ale vím jak začínající dívka v Praze ve vrátnici ke štěstí přišla.

Další povídky ze života