Léčba smíchem - CA LUKi

Načapal jí v posteli s chlapem

Pracoval na montážích a domů jezdil na Jižní Moravu nepravidelně, obyčejně jednou za 14 dní.

Domu se moc těšil, měl mladou, krásnou a svůdnou manželku, zejména se těšil na milování a svíčkovou na smetaně, kterou uměla báječně.

Protože věděl, že se kolem jeho ženy točí různí amanti, trochu žárlil a bál se o ní. Smůla nechodí po horách, ale po lidech a tak se přirozeně okamžik pravdy blížil plíživým krokem, osamělost a touha po muži byla silnější než její věrnost, zahálka je matkou hříchu a sejde z očí, sejde z mysli. Celé večery myslela jen na milování a bojovala s vlastním já, nevěděla si rady jak tuto situaci řešit, když manžel je doma tak málo a chuť přichází tak často.

Rozzuřený a nepříčetný celou cestu do hospody po návsi nadává nahlas  Ta mrcha, Ta svině,  Ta pelešnice domácí, Ta neukojená samice, Ta coura,…… Slyší ho děda sedící na zápraží a povídá : Toš synku, co tak nadáváš, co tak lamentuješ ? Dědo, pošlu telegram, kdy přijedu domů z montáže a já najdu manželku s chlapem v posteli ? Je to vůbec možné, ta drzost, no uznejte dědo, není to kurva ??? Děda se zamyslí a klidně povídá: Tak nevím synku, jestli jí nekřivdíš, možná, že je bordel na poště !!!!!!!!!

Další povídky ze života