Léčba smíchem - CA LUKi

Vagóny v metru pro ženy

Že už jezdí v Japonsku vlaky v metru, které mají vagóny určené pouze pro ženy, je všeobecně známo.

O důvodech se mnoho neví, ale patrně toto opatření bylo zavedeno z důvodu nežádoucího obtěžování a osahávání žen muži v metru.

Když jsem byl v Japonsku v r. 1985, tak skutečně byl velký problém se do metra dostat, protože tam je nepředstavitelné množství cestujících osob. Pokud se Vám to podařilo, tak to bylo velké štěstí a lidé byli k sobě nenormálně namačkáni. A to již v té době tam fungovali tak zvaní narážeči, jejich práce spočívala v tom, aby postupně naráželi osoby, stojící ještě na nástupišti a kteří se do metra nevešli. První problém byl se do metra dostat, druhý byl z něho vystoupit. Třetí spočíval v tom, že pokud jste nechal ruce dole, tak už jste je nevytáhl. A čtvrtý zřejmě spočíval ve stížnostech žen, kterým vadilo, že jsou osahávané a sexuálně obtěžované.

Já si myslím, že poslední kapkou, kdy se ucho džbánu trpělivosti příslušných orgánů utrhlo, bylo chování mladíka, který tohoto mačkání žen a mužů v metru využil a velmi krásné mladé ženě strčil svůj mohutný úd ze zadu do nejkrásnějšího místa na ženském těle. Ta v šoku se mírně ohlédla v rámci daných možností na mladíka a povídá: Vy sprosťáku, co si to dovolujete? Mladík oslovil ženu se svůdným  zadečkem: Pšt, né tak nahlas, mám ho vytáhnout? Mladá žena se chvíli zamyslí a odpoví: To ne, ale ta Vaše drzost, ta drzost…

A tak v Japonsku problém harašení  vyřešili , otázkou zůstává, jestli ke spokojenosti všech žen…

Další povídky ze života