Léčba smíchem - CA LUKi

Léčebné procedury

Lázeňská léčba prošla dlouhodobým vývojem a dnes využívá tradiční ověřené postupy se zavedením nejmodernějších fyziatrických, balneologických as rehabilitačních metod. Komplexní léčebný program je sestaven z pitné kúry, vodoléčebných, fyzikálních, elektro-, magneto- a světloléčebných metod, ktré se průběžně doplňují a upravují na základě nových lékařských poznatků. Neoddělitelnou součástí léčby je dietní stravování, klimatické podmínky prostředí, léčebný režim a terénní kůry, ke kterým se využívají speciálně upravené trasy, zvané též kyslíková dráha.

Ostatní léčebné metody používané v lázních:
Inhalace, diatermie, diatron, magnetoterapie, galvanická koupel, končetinová galvanická koupel, phyaction, interferenční proudy, diadynamik, ultrazvuk, infrazářič, solux, analgonic, minerální koupel, vířivé koupele, skotské střiky, střídavá šlapací koupel, klasická masáž, masáž pod vodou, reflexní masáž, sauna, turecká parní lázeň, bazén, parafín, LTV individuální + variace, plynové injekce, akupunktura, TUI - Na (čínská masáž), baňky, fitnes, pitná kúra, lymfodrenáž, rašelinové obklady, colonhydromat, vířivé koupele a pod.

Tyto procedury nemusí být nevyhnutně využívány jen k upevnění zdraví, ale každý návštěvník si s nimi může dopřát oddech, relaxaci a uvolnění po každodenním stresu.