Léčba smíchem - CA LUKi

Tryska

Když jsem usedl do nerezové vany v jedněch lázních, která slouží na masáž dolních končetin, všiml jsem si, že horní tryska nefunguje.

To jsem netušil, proč byla odpojena a stala se nefunkční. Brzdila časový plán lázní a vytvářela stížnosti pacientů, kteří museli čekat.

Tento fakt, že dvě trysky masírují nohy ve výši stehen a jedna ve výši kotníků jsem bral jako skutečnost, horní tryska byla mrtvá. Protože mám problém s koleny, čapl jsem si ve vaně a tlak vody z trysek si pouštěl a masíroval kolena. Bylo to příjemné do okamžiku, kdy jsem zjistil, že mám mokré slipy a celou spodní část košile. Při vystupování z vany, se ptám sestřičky, proč nefunguje horní tryska, která byla ve výši nad koleny. Její odpověď mne překvapila a přesvědčila i pobavila, že z objektivních důvodů jí odpojili. Víte, muži přišli na to, že touto tryskou je dobré si nechat masírovat své přirození a šourek a to tak dlouho, až se udělají a v tom byl vlastní problém, že měli muži na tuto činnost málo času – 10 minut nestačilo, takže stále docházelo ke zpožďování časování a stanovený program nešlo dodržet. Oba jsme se zasmáli a já si v šatně představoval  muže, kteří tímto způsobem si dělají dobře. Příště budu chytřejší, do  sedací nerezové vany půjdu v plavkách a bez košile a moje kolena si nechám řádně promasírovat a současně budu bedlivě sledovat horní nefunkční trysku, jestli  náhodou se sama nespustí, a já bych mohl to také vyzkoušet, jak to je příjemné se nechat masírovat tlakem vody v místech pro muže tak důležitém. Nespustila se…

Další povídky ze života