Léčba smíchem - CA LUKi

Ubytování

Léčebný dům Choč
K dispozici je 59 dvoulůžkových pokojů, 56 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky a 4 apartmány. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, lůžky, nočními stolky, poličkou, konferenčním stolkem a křesly, šatní skříní, zrcadlem a košem. K dispozici je telefon, satelitní telvizní rozvod a rozhlas po drátě. Apartmány jsou kromě základního vybavení zařízeny televizorem, chladničkou, rádiem, kuchyňským koutem, denní místností, ložnicí a předsíní.
V objektu se nachází jídelna, zdravotní oddělení (vyšetřovna, první pomoc, laboratoře), víceúčelovým společenským sálem (kino), denním barem. Můžete využít také espresso, kadeřnictví nebo prodejnu suvenýrů a kosmetiky. Objekt je vytápěnou spojovací chodbou spojen s bazénem, vanovým oddělením a elektroléčbou. Čtyřpodlažní objekt je vybaven výtahem.

Léčebný dům Liptov
K dispozici je 24 jednolůžkových a 23 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny telefonem a rozhlasem po drátě. Vždy dva pokoje mají společnou předsíň a sociální zařízení. 
V objektu je knihovna, menší společenský sál a dvě společenské místnosti s televizory, fitness, internetová kavárna. Dvoupodlažní LD Liptov (bez výtahu) je propojen chodbou s objektem Choč.

Penzion "A"
Ve dvoupodlažním objektu bez výtahu jsou 3 jednolůžkové pokoje a 14 dvoulůžkových pokojů. Vybavení pokojů: telefon, satelitní rozvod, rozhlas po drátě, vlastní sociální zařízení. Možnost přistýlky. V objektu je společenská místnost s TV, kuchyňka a žehlírna.

Penzion "B"
Ve dvoupodlažním objektu bez výtahu je 1 jednolůžkový pokoj a 7 dvoulůžkových pokojů. Vybavení pokojů: telefon, satelitní rozvod, rozhlas po drátě, vlastní sociální zařízení. Možnost přistýlky. V objektu je sauna, cukrárna, společenská místnost s TV, kuchyňka a žehlírna.

Penzion "C"
Ve dvoupodlažním objektu bez výtahu je 12 dvoulůžkových pokojů. Vybavení pokojů: telefon, satelitní rozvod, rozhlas po drátě, vlastní sociální zařízení. Možnost přistýlky. V objektu je společenská místnost s TV, kuchyňka a žehlírna.

Turistická ubytovna "Mária - Jelena"
V jednopodlažní ubytovně je 1 jednolůžkový pokoj a 26 dvoulůžkových pokojů. Ubytování v 8 pokojích je řešeno formou buňky (2 pokoje mají společné sociální zařízení), pro zbývajících 19 pokojů je sociální zařízení společné na chodbě. Možnost přistýlky, telefon na chodbě. V objektu je společenská místnost s televizorem, společná kuchyňka a žehlírna.