Léčba smíchem - CA LUKi

Polibek

Známe mnoho polibků. Ty vášnivé zamilovaných mladých lidí, někdy se jim říká „francouzák„ přes polibky manželů při odchodu a návratu domů, polibky dětí na dobrou noc, přátelské na líčko až po polibky státníků. Jednou za rok známe polibek na VALENTÝNA. Polibek zamilovaných.

Blíží se Valentýna a to zase bude líbání ve velkém. Jak krásná příležitost dát osobě mi sympatické malou pozornost a obejmout jí, přitisknout a dát ji jeden polibek u příležitosti Valentýna. Doporučuji nezapomenout na  malou krásnou kytičku. Ženy se neurazí ani v pozdním věku, je to pro ně symbol a jim to připomíná jejich mládí a krásu. Tak muži – nezapomenout.  

U této příležitosti líbání ve velkém a v jeden den jsem si vzpomněl na kamaráda, který se oženil a řadu let seděl pořád doma a nejezdil nikam, ani na dovolené nebyl řadu let. Jednou jsem se ho zeptal: Karle, proč Ty sedíš pořád doma, nikam nejezdíš na dovolenou, ani k moři, roky Ti utíkají a nic jsi si neužiješ. Ale,…. Víš já jsem si vzal tak škaredou ženu, že než bych jí dal polibek na rozloučenou, tak raději sedím doma. Tak proč jsi ji vlastně bral, to jsi musel? Ale ne, já jsem byl jako mladý vášnivý rybář a ona měla hlísty.

Další povídky ze života