Léčba smíchem - CA LUKi

Hodinoví muži

Už je to tady. Už je to tady. Jásají nedočkavé a nažhavené ženy, které na tento okamžik čekaly mnoho let…

Na celém světě je to už mnoho let běžné,  a u nás pořád nic. Konečně se našli první, kteří jdou do toho po hlavě a věří, že se stanou průkopníky nové epochy. Jsou to machři, kteří mají svůj vercajk v pořádku, chodí perfektně upraveni, vyholení, vymydlení, přijdou na každé zavolání a jsou se svou práci za hodinu hotoví. Navíc, po splnění všech přání řádně po sobě uklidí, vezmou si za poskytnuté služby 250 Kč, což není mnoho, vezmeme li v úvahu, jaké někdy musí podat výkony.

Obdivuji jejich schopnost, že všechno umí, pustí se bez zaváhání do všech potřebných obtížných úkolů, plní přání žen na počkání s úsměvem na tváři a ještě mají čas na popovídání a kafíčko.

Nedá mi to, abych zde nepřipomněl nezapomenutelného krasavce „Domovníka“ z francouzského filmu, společnice GEJŠI v Japonsku, členy studentského klubu v Římě, kteří znali 5 jazyků, perfektního vzhledu a všestrannou výkonností, kteří na objednávku dělali bohatým turistkám společníky od rána do rána. To byla výdrž a schopnosti a hlavně vědomosti o historii Říma. Tanec a vybrané společenské chování se rozumělo samozřejmostí.

Jen ten název mi vrtá v hlavě: Hodinoví muži? Jejich přednost spočívá ve schopnosti zvládnou všechny druhy práce v domácnosti, na které nestačí manželé nebo podnikatelé, nebo na co nestačí rozvedené a osamocené ženy. Jsou to novodobí hrdinové, kteří mají odvahu se pustit do všeho s vervou a profesionalitou. Obdivuji je, přeji jim úspěch a věřím, že jich bude přibývat řadou geometrickou jak porostou potřeby žen v domácnosti. Jedná se o novou dosud neznámou profesi, která se rodí, ale je tolik potřebná. Protože platí: Spokojená žena bez kapajícího kohoutku u vodovodu a jiných problému v bytě  je k nezaplacení. Vykonávají vše, kromě sexuálních služeb. I když jeden mladý úspěšný a velmi žádaný Hodinový muž, na dotaz, proč je o něj takový zájem, jestli dokáže uspokojit ženy i v jiných oblastech diplomaticky odpověděl: Hele, když se Vás zeptám na PIN Vaší kreditní karty, tak mi ho taky nesdělíte. A tak pořád platí: Hrdinové mlčí.

Snad se jednou bude i u nás říkat jak ve Francii kdysi :

Jeden Francouz - džentlmen, dva Francouzi  souboj, tři Francouzi: Šťastné manželství.

Další povídky ze života