Léčba smíchem - CA LUKi

Dcera

Maminka přijde do pokoje své dcery a najde jej prázdný, jen na posteli leží dopis.

Se špatnou předtuchou ho otevře a začne číst :

Drahá maminko!

Je mi to moc líto, že jsem musela odejít z domova se svým novým přítelem, je to má pravá a opravdová láska. Měla by jsi ho vidět, jak je dokonalý, to tetování na celém těle, piercingem a s tak fantastickou motorkou, dokonalý muž. A jak se umí milovat.

To není všechno, jsem konečně těhotná a Ami říkal, že budeme mít krásný život v přívěsu uprostřed lesa, v přírodě - jen sami s dětmi, chce jich mít hodně a to je i moje radost.

Když jsem zjistila, jak mi chutná marihuana, rozhodli jsme se, že jí začneme pěstovat ve velkém i pro naše přátele, když jim dojde koks nebo heroin. Chceme jim pomoci, aby tak netrpěli. Věřím, že se věda pochlapí a brzo najde lék na AIDS, aby se Amimu ulevilo, moc to potřebuje.

Poslyš mami, nemusíš mít o mne strach, už se ve 13 létech umím o sebe dobře postarat. Doufám, že Tě zase někdy uvidím, abych Ti ukázala Tvého prvního vnuka.

Tvá milovaná dcera

P.S.

Všechno je hloupost, jsem s kamarádkou u sousedů. Chtěla jsem Ti jenom říct, že jsou horší věci na světě než vysvědčení, které najdeš v mém nočním stolku.

(Autor neznámý)

Další povídky ze života