Léčba smíchem - CA LUKi

Poučení co je co

Denně se setkáváme s výrobky, které známe celý život, ale jsme zapomněli, že se dnes jinak jmenují.

Bakterie - žijeme s nimi celý život, ale teprve nyní je vidíme zvětšené a použijeme - li některý z doporučených výrobků, tak je spláchneme do záchodu. Jak účinné.

Šampon - účinný prostředek někdy i s kondicionérem na vlasy poškozené, zlomené, roztřepené konce, a jiné, které dříve asi neexistovaly.

Prostředek na zlepšení flory v trávícím traktu (syrovátka, která se dávala prasatům do koryt jako vedlejší odpadový produkt při výrobě mléka.

Úvěr : Vždy a od každého výhodný a to i tehdy, kdy přijdeme o dům, auto, veškerý majetek při exekuci, rodinu i děti. Staneme se bezdomovci a platí za nás druzí.

Bílá nebo černá : Proč asi bílá je stále bělejší a černá černější ? Protože se těmto barvám věnují renomované firmy. Proč se nezabývají modrou, červenou, hnědou, to nevím.

Prostata : Lidský orgán, o kterém se muži stydí hovořit. Stačí jen zkušený kamarád, který Vám poradí. Použije některý z léčivých přípravků a díky práškům přečurá prostatu o 3 metry do dálky.

XXXL : Tlustý řečeno slušnou formou.

Zdarma : Aby jste něco dostali zdarma, musíte koupit něco, co vůbec nepotřebujete, nebo větší množství, které nespotřebujete ale koupíte to třikrát dráž.

Vrásky : Není problém je odstranit u modelek do 20 let, protože je ještě nemají. Jak úžasné.

 

(převzato, autor neznámý)

Další povídky ze života