Léčba smíchem - CA LUKi

Pánské tanga

Ten kdo vymyslel Dámské kalhotky Tanga byl genius, zasluhující Nobelovu cenu za zvýraznění ženské krásy. Myslím, že se tento druh prádla stane nesmrtelný.

Řadu let jsem tuto skutečnost bral na vědomí s potěšením, že občas lidské oko vidí něco, co umocňuje nejkrásnější část ženského těla, když nás tato žena něčím upoutá nebo zaujme a my se za ní ohlédneme. Jak okouzlující, tajemné i vzrušující, neuvěřitelně rafinované, kolik netušeného pod tak malým kouskem látky, umožňující vyniknutí zaobleným tvarům a předností, které si ženy nosí stále sebou.

Před mnoha léty jsem na Kubě zažil něco podobného, kdy byla móda kaliopek, upnutých na překrásná snědá těla Kubánek. Člověk měl pocit, že sleduje chodící modely, neskutečnou krásu a rozmanitost tisíce podob zaoblených tvarů.

Nedávno jsem byl na ostrově Madeira na lodi Katamaran, která zakotvila u pobřeží překrásného ostrova a spustila do vody schůdky, aby nám posádka umožnila se koupat na otevřeném moři. Jak mně bylo líto, že nemám sebou plavky. A v tu chvíli mne napadl bláznivý nápad udělat si z trenýrek: Pánské Tanga. Jak jednoduché a jak fascinující, jak jsem odhaloval svůj mohutný, ale krásný zadek. Připadal jsem si jako hřebec, který se bude předvádět před prodejem na aukci. Od nápadu k činu byl jen okamžik a najednou bylo na lodi vzrušení: Do moře po schůdcích scházel mávající muž se koupat a měl na sobě jen: Pánské Tanga. Už se asi nikdy nedovím, jestli jsem zaujal cestující na lodi svým nápadem, kteří se nekoupali, jen se nahlas smáli, já však měl příjemný pocit, že jsem si vyřešil svůj problém a touhu se koupat v moři po svém a současně nebudit veřejné pohoršení. Trochu legrace nikdy není dost a smích léčí. Ani nevím, kolik jsem lidí  najednou  léčil smíchem, ale příjemný pocit z koupání v teplém a čistém moři mi byl odměnou. A jestli se tato móda někdy ujme, nevím, ale jsem přesvědčen, že jsem byl první na světě, který si tak rychle spíchnul rajcovní pánské plavky, o které byl okamžitě na lodi nevšední zájem. Hezká a příjemná vzpomínka…

Další povídky ze života