Léčba smíchem - CA LUKi

Silvestrovský seznamovací večírek

Blížil se Silvestr a s ním připravený seznamovací večírek nezadaných žen a mužů. Tři kohouti rozvedení mne lákali na velkou srandu a hlavně jsem stále slyšel: Víš jak dobře se pobavíš a jak si užiješ ? Budou tam většinou nažhavené ženy.

První problém přinesla samotná příroda, která byla proti konání nějakých neřestí, na Silvestra napadlo hodně sněhu a byl problém se na překrásnou horskou chatu dostat autobusem, který ku chatě pro závěje nedojel. Všichni se brodili sněhem nebo nepohodlně sněžným pluhem, někteří horským autem vybaveným řetězy a náhonem na 4 kola.

Druhým problémem byla možnost půlnočních seznamovacích  procházek při svitu Měsíce a zářících hvězd, scházela pohoda na potřebnou komunikaci a líbání na tykaní, venku byla sněhová bouře.

Dobrou náladu a oslavu v plném proudu udržovalo dobré jídlo, pití, hudba, tanec a bujaré veselí blížícího se Nového roku – půlnoc se rapidně blížila a moji známí kohouti zatím byli nadržení a stále nezavadili o ženu svých představ, která by měla všech 5 P: pěkná, pohybově nadaná - tanečnice, přítulná, povídavá, plnou peněženku na drahé pití.

Nemohli pochopit, že ženy vytvořily skupinky, které začaly řešit každá svůj problém a začaly pít na kuráž. Hudba nahlas puštěná  je nevolala na parket tancovat, ale jim vytvářela kulisu, kterou je třeba překřičet. A tak si umím živě představit jak kolem špitajících a smějících žen krouží, uklánějí a žadoní o taneček odmítnutí mlsní kocouři.

Bylo mi jasné, že tato akce je pouze komerční a prezentovaný výsledek je pouhým obchodním trikem, že každý zde najde spřízněnou duši a partnera svých snů, kterého zde sice vidí poprvé a je mu mezi 40  – 60 lety, jednalo se o seznámení seniorů na Silvestra a společné přivítání příchodu  Nového roku v bujarém veselí s představou, že to zajiskří na první pohled.

V neposlední řadě organizátor nevzal v úvahu zásadní pravidlo:
Jak spolehlivě uspokojit ženu a Jak spolehlivě uspokojit muže.

A tak jsem se zasmál při blížícím se příchodu Silvestra, že se moji tři kamarádi vrátili zklamaní nad svým neúspěchem rychlého seznámení, ale když si přečtete požadavky a představy žen, nelze jinak, než si popřát společně důstojné rozloučení se starým rokem a přivítat Nový rok veselím a přípitkem, novoročním polibkem a nadějí, že ten Nový rok o p r a v d u   bude lepší.

Jak pro koho?
Ptáte se jak se máme vzájemně uspokojit? Tak čtěte a příjemně se bavte.

Posílám to všem bezva ženským a chlapům, kteří se ještě umí smát a rozumí srandě.
Slavíme společně přece S i l v e s t r a  !!!!!!!! 

Děkuji autorovi přílohy,  podle mne tam zapomněl napsat: Nosit hodně peněz, víc než sama utratí.

Další povídky ze života