Léčba smíchem - CA LUKi

Ženská dochvilnost

Říkala, že přijde na rande v 5 odpoledne. Teď je půl šesté, možná ji ujel autobus, to tu bude v šest jak na koni. Je to možné, už je půl sedmé, jestli do sedmi nepřijde, tak se na ní v půl osmé vykašlu a v osm jdu do hospody za kamarády na pivo a na ženskou se vykašlu, když neví co je akademická čtvrthodinka.

Strojení žen je přirozené a navíc krásné, často i rajcovní a rafinované. V dnešní době obzvláště s vynálezem perfektních podprsenek, postavičky žen nějak zkrásněly a zformovaly se často do tvarů neuvěřitelných. Radost na ně pohledět.

Kde je období, kdy ženské tělo byla pevnost často dobývaná celý večer, než si člověk sáhl na kolínko nebo pohladil (možná i políbil) už si nepamatuji ženské mladé ňadro.

Kde je období, které znám jen z vyprávění, kdy nejhezčí období roku bylo sklízení sena. To prý byl zážitek i s následujícím hlubokým spánkem.

Kde je období sfingu a rokenrolu, kdy sukně lítaly nad hlavou jako padák parašutisty při přistání.

Kde je období éry maďarské, kdy ženy chodily bez podprsenek v upnutých tričkách a člověk často zapomněl vystoupit z tramvaje fascinován tvary a velikostí stojících bradavek na neuvěřitelně krásně dmoucím poprsí mladé dívky.

Kde je období minisukní a to bylo sakra dlouhé, kdy si kolikrát člověk říkal, že snad už ta sukýnka ani nemůže být ani kratší – a byla.

Kde je období, kdy ženy začaly nosit TANGA a muži se v létě mohou z toho zbláznit, nikdo jejich zdravotní ohrožení nebere vážně. Ono je zde vlastně pořád, jenom TANGA se nosí v různých formách a podobách pořád dál.

Kde je období a éra vývojek ženských plavek, kdy dnes vlastně člověk ani neví, jestli ženské ňadro je ještě zahalené barevným trojúhelníčkem nebo nenápadně vše nechá pouze tušit. Módu nezastavíš a ženy za ní nechají veškeré peníze nebo si hledají bohaté sponzory.

Mám pocit, že za našich mladých let nebylo tolik a tak krásných mladých žen, nebo jsem je neviděl, nebo se jinak oblékaly a vše cudně ukrývaly podle módy. Jedno vím jistě, že z této doby nám zůstaly vzpomínky a překrásná hudba, která oslovuje i mladé lidi a to nám mohou závidět. Láska k ženám, květinám, přírodě a hudbě je věčná.

Další povídky ze života