Léčba smíchem - CA LUKi

Karel GOTT a Ženy hromadně na mužském WC

Vystoupení našeho nejslavnějšího zpěváka Karla GOTTA v ČEZ ARÉNĚ 10.11.2009 v Ostravě je velkým svátkem pro všechny milovníky jeho hudby a písní včetně vystoupení jeho hostů. Jeho výkon byl fantastický, mistr v úžasné pěvecké formě a jeho výkon byl neuvěřitelným zážitkem na celý život pro každého účastníka a hold vyjádřený potleskem ve stoje.

O přestávce se publikum rozdělilo na část, která spokojeně seděla, část publika kouřila spokojeně na chodbě a překážela všem, kteří se prodírali k toaletám. Mužská část, která šla na mužské záchody plynule postupovala a část ženskou, která stála na místě bez hnutí. Ženy stály zoufale u dveří ženského WC a tušily beznadějnou situaci, šance, že přijdou na řadu se rychle vyčurat se proměňovala v přelud a představa, že za chvilku začne zpívat bájný KÁJA stupňoval v těchto ženách agresivitu. Některé se nahrnuly i ke dveřím mužského záchodu, neboť tušily, že kabinky jsou prázdné, nevyužité a muži používají pouze mušli. Když jsem vycházel z pánského WC, dral jsem se mezi ženskými těly, které stály u umyvadel až ke dveřím a čekaly pouze na něčí impuls. Já to nevydržel a křikl jsem: Děvčata útokem vpřed, kabinky na Vás čekají. To byly fofry, to byl běh žen kolem čůrajících mužů do mušle, boj o prázdnou kabinku vrcholil. Muži v šoku se svým ženidlem v ruce a kolem běží tolik rozhněvaných žen. Jak já byl rád, že jsem se prodral skrz běžící ženy a stačil si udělat lidskou potřebu bez újmy na zdraví. Nikdy bych nevěřil, že stačí jen dát povel, impuls a lidé reagují jako sportovní auto při start. Koncert dopadl nad očekávání, všichni aplaudovali k podanému výkonu ve stoje, na tvářích odcházejících lidí jste viděli spokojenost, usměv a noblesu, kterou je mistr Karel GOTT nakazil, nikdo se netlačil, nikdo nespěchal, nikdo nenadával. V kolika srdcích našla svůj domov tato legenda, v kolika domácnostech zní stále jeho nesmrtelný hlas a hlavně, kolik generací dokázal tento člověk oslovit svým hlasem, chováním a vystupováním, to je až neuvěřitelné. Neznám v tomto národu druhou osobu, která by měla tak úžasnou popularitu a tolik spřízněných duší.

A to malé intermezzo o přestávce na mužském WC mne rozesmálo a opět ujistilo, že to Ty ženy nemají snadné a i tak jednoduchou věc jako je lidská potřeba – se vyčurat musí dělat tak složitě. Všichni tuto událost vzali s humorem a spokojenost byla na všech stranách, což bohužel dnes tak často nevidíme.

Další povídky ze života