Léčba smíchem - CA LUKi

Vydařený Silvestr

Nevím čí to byl nápad, ale vymyslet na Silvestra maškarní ples a o půlnoci s příchodem Nového roku odhalování masek, to bylo super…

Manželku večer rozbolela hlava, vzala si aspirin, lehla si a manžela poslala na maškarní silvestrovský ples samotného se slovy: Přece si nebudeš doma kazit příchod Nového roku.           

Když se prospala a zjistila, že se cítí dobře, rozhodla se překvapit manžela a podívat se na něj jak se baví a užívá si. Věděla, že jí nepozná, protože nevěděl jakou si pořídila masku a maškarní oblečení.

Od prvního okamžiku viděla, jak manžel tančí, baví se, líbá tanečnice, tiskne se k nim, jemně je osahává a tak jako žárlivá a věrná manželka se vetřela do jeho přízně, protože jí to slušelo a byla sexy. Vášnivě spolu tančili, dovolila mu všechno co chtěl, manžel byl jejím šarmem a vstřícností  okouzlen a tiše jí do ouška zašeptal jednoznačný návrh.

Přijala a po chvilce zmizeli v zaparkovaném autě a zapomněli se. Orál a ani oblíbená poloha zezadu nebyla vynechána. Před půlnočním odmaskování se v tichosti vytratila, kostým schovala do skříně a čekala v posteli na manžela. Když se manžel vrátil, tak se manželka zeptala: Jaký byl ples?

Abych Ti řekl pravdu, velmi nudný, tak jsem svůj kostým půjčil kolegovi z práce a sám jsem šel dolu do baru hrát karty. Jo a představ si, že mi kolega velmi děkoval, že tak krásný večer už dlouho nezažil…

Další povídky ze života