Léčba smíchem - CA LUKi

Na co letí ženy

Jak už to ve společnosti bývá, když se to dobře rozjede, každý se snaží předvádět a obyčejně ve společnosti mužů to skončí u fotbalu a politiky, když tam jsou i ženy, vždy se rozhovor stočí na sex a milování nebo lásku.

A v čem je jádro pudla ? Vždy se najde nějaký moudrý šťoura, který se snaží ostatní přesvědčit o svém neomylném názoru, zejména skončí u svádění žen, na co ženy letí a jak se to má dělat a podobně.  

Pokud to už některá žena nevydrží ty jeho kecy, vyjede na něj s otázkou:

Hele poslouchej, umíš mi pravdivě odpovědět na mou otázku: No povídej odvětí.

Co myslíš, ženy láká u mužů více něha, krásné slovo, kytička, pohlazení, mazlení, lichocení, láska, nitro, srdce nebo více touží po mužích s ohromným přirozením.   

Machr se zamyslí a povídá: Podívej, o tom není třeba vůbec přemýšlet: To víš že touží po pořádném ženidle a dokonalém uspokojení.  

Dáma mu na to pohotově odpoví: Zase jeden s pořádným ohonem, který má v hlavě seno.  

Pokud odpoví, že ženy láká něha, cit a láska, krásné slovo a pohlazení, dáma pohotově vykřikne aby to všichni u stolu slyšeli: Jo tak to je dobré, zase jeden s malým pindíkem, který to jen celé okecá.  

A tak si nevybereš a muži pozor na vytahování u stolu, když tam sedí chytrá a krásná žena, která Vás vždy utře.

Jak jsme bláhoví, že si myslíme, že svádíme dokonale ženy a jak to umíme a ony jsou již dávno předem rozhodnuty, pokud mají chuť, s kým se ten večer vyspí.  Moudrá žena mi jednou řekla, ani malý, ani velký, životem prověřené – co se jinde nabrousí, doma potom dobře řeže. Bohužel mužům nad padesátku to již nic neříká. Vlivem pohodlí, kanape, gurmánství se začíná projevovat v horních i dolních partiích otupělost. A žádný brousek to již nenapraví.  Nám pak zůstanou jen správně šťavnaté odpovědi na velikášské diskuze.

Další povídky ze života