Léčba smíchem - CA LUKi

Ostuda

Posílá maminka s obavou svou nezkušenou dceru poprvé z domů do lázní Kúpele Lúčky.

Mařenko, prosím Tě, jedeš do lázní, říkám Ti to důrazně, žádné důvěrnosti. Máš celý život před sebou, jen na procedury, procházky, slunění, bazény, posedět u vodopádů a snít o krásné budoucnosti, číst knihy, najít si hodnou spolubydlící nebo přítelkyni z jídelny od stolu, jenom ne prosím Tě chlapa.

Ty nevíš jak to chodí v lázních, napřed se Ti bude dvořit a nosit kytičky, potom zvát na procházky a společné koupání v bazénu, tam si Tě prohlédne v plavkách, potom Tě pozve na výlet do krásného okolí a to nejhorší přijde na konec.

Pozve Tě tancovat, napřed jen tak, potom si Tě přitiskne k tělu, začne špitat do ouška sladká slovíčka a lichotit jak jsi krásná a neodolatelná, potom bude s Tebou tančit líčko na líčko, občas Tě jemně kousne do ouška, přitiskne Vaše spojené ruce na Tvá překrásná ňadra a nenápadně Tě začne dráždit svými nestydatými pohyby těla a najednou budeš celá rozpálená a dychtivá, hudba k tanci Ti bude znít v uších jako rajské poblouznění a to je ten okamžik, který muži využijí, bude Ti horko, najednou jste spolu venku, začne Tě jemně líbat, hladit na intimních místech ženského těla, potom vášnivě objímat a tisknout k sobě, než se má holka naděješ, jste spolu sami v parku nebo v lese, začne Tě svlékat, než se vzpamatuješ, jsi nahá, on leží na Tobě a Ostuda je na naší rodině.

Rozuměla jsi mi, jen žádný chlap a hlavně holka, žádní vojáci, Ti jsou nadržení, ti jsou nejhorší dravci. Bereš si na cestu má slova k srdci má hodná a nezkažená dcero ?  Ano maminko, budu hodná.

Za tři týdny se dcera v pořádku vrátí z Lázní Lúčky a už ve dveřích hlásí: Vše je v pořádku. Mamince spadl kámen ze srdce, že se dcera vrátila a hlavně v pořádku a ptá se ? Tak co Mařenko, jaké to tam bylo.

Maminko, nevím jak Ty to víš tak podrobně, jak to v lázních chodí, ale mohu Ti říct, že jsi měla úplnou pravdu, bylo to přesně tak jak jsi mi to popsala. Ale mami, já jsem chytrá holka, když jsem najednou ležela pod ním nahá, tak jsem se s ním převrátila, sedla si na něj a ať se stará on: Ostuda je na jeho rodině.

Bože můj, co jste to spolu vlastně dělali Ty má holka nezbedná !!!!! Já nevím, jak se tomu správně říká, ale od teďka je to můj nový koníček.

Další povídky ze života