Léčba smíchem - CA LUKi

Vodopád

Kúpele Lúčky kromě jiných vzácností a přírodních krás proslavil velmi známý Vodopád zamilovaných nebo se mu taky říká Vodopád splněných přání.

Ještě se nestalo, aby když u něj sedí zamilovaní pacienti, kteří si přejí poznat velkou lásku a překrásné milování, aby jim vodopád jejich touhu nesplnil. Celý rok si zpívá svou píseň padající vody a ve světle slunečních paprsků rozdává paletu barev v prskajících kapkách čiré vody, působí  na všechny uklidňujícím dojmem pocitu štěstí a návratu zdraví, zvuk vodopádu Vám připadá jako zpívající chór andělů.

Kouzlo a tajemství, které z tohoto  vodopádu vyzařuje nelze slovy popsat, příjme Vás a obejme svou náručí, vtáhne Vás do jiného světa, začnete snít naplnění okouzlením a vnímáte krásu tohoto kousku přírody.

Jednou tam v němém úžasu seděli tři pacienti. Po hodné chvíli jeden povídá: Hoši, a teď si představte Niagárské vodopády, to by byl kšeft, já bych u nich vybudoval nádherné turistické centrum. Druhý se zamyslí a povídá: Já bych tam postavil obrovskou elektrárnu, to by bylo energie, to by byl kšeft. Třetí sedí a mlčí. No a co ty by jsi udělal: Já bych se na Niagaru vysral, mně je dobře zde – v Lúčkách.

Další povídky ze života