Léčba smíchem - CA LUKi

Zkouška věrnosti

Po roční známosti jsme se s milou nastávající ženuškou rozhodli, že se vezmeme.

Jen jedna malá věc mi na ní vadila, že má mladší překrásnou sestru, která se mi taky líbila. Mé budoucí švagrové bylo dvaadvacet let, měla na sobě vždy velmi těsnou minisukni a často chodila bez podprsenky. Svým oblečením i chováním mne neustále provokovala a sváděla.

Jednou mi zavolala, ať jí pomohu zkontrolovat seznam pozvánek na svatbu a když jsem přijel, zjistil jsem že je sama doma. Zašeptala mi, že po mne touží a že své pocity už nedokáže zvládnout. Navrhla mi, ať se s ní před svatbou pomiluji a rozloučím se tak se svobodou, že to bude jen jednou a že se to nikdo nedozví.

Byl jsem z toho v šoku, zalapal po dechu a když jsem chtěl na to odpovědět, řekla: Jdu nahoru do mého pokoje a chceš li poslední divoký úlet, přijď a vezmi si mne. Sledoval jsem jí s lačným pohledem a při chůzi po schodech si svlékla kalhotky a hodila je dolů po mne. Stál jsem chvilku ohromen, otočil se a šel přímo k hlavnímu vchodu.

Otevřel jsem dveře a šel rovnou k autu. A hle, celé mé budoucí příbuzenstvo stálo venku a všichni tleskali. Se slzami v očích mně můj budoucí tchán objal a řekl: Jme velmi rádi, že jste prošel naším malým testem věrnosti. Nemohli jsme si přát lepšího člověka pro naší dceru. Vítejte do rodiny. A jaké poučení z této příhody plyne: Vždy si kondomy nechávejte v autě.

Další povídky ze života