Léčba smíchem - CA LUKi

Silvestrovský polibek

Silvestr je silvestr a je náš – den D, ve kterém se bujarým způsobem loučíme se starým rokem a vítáme Nový rok Novoročním polibkem. Novoroční polibek je jediný za rok a každý si ho užíváme po svém…

Jak je to nádherné, když v jednom okamžiku se líbá téměř celý národ za bujarého veselí na náměstích, silvestrovských zábavách ,  uzavřených společnostech a na večírcích, doma i sousedů. Každý z nás si v mysli nese Ty nejkrásnější představy v souvislosti s hektickým zahájením Nového roku 2011 – roku naděje v lepší a krásnější život, přejeme si navzájem mnoho zdraví, štěstí,  rodinou pohodu, mnoho pracovní úspěchy, jedním slovem:

- všechno nejlepší.

Bylo to nedávno na jedné silvestrovské zábavě, kde bylo mimořádně veselo, všichni jsme se znali, tančilo se, zpívalo, jedlo, pilo, hodovalo a netrpělivě jsme čekali na půlnoční loučení se starým rokem a začne:   Vítání Nového roku 2011.

To jsme netušili, kolik zažijeme  nesmrtelné  legrace. Začalo to zcela nevině, za silného bouchání Šampusů - začal toužebně očekáváný okamžik, kdy jsme všichni vybuchli v bujaré veselí a začali se navzájem líbat, objímat a přát si navzájem všechno nejlepší.

Najednou všechny překvapila  jedna babička, co babička – šarmantní dáma ve velmi požehnaném věku, která byla nádherně ovíněna, šla z ruky do ruky, líbala všechny muže jednoho po druhém, zejména si vybírala mladé muže a nemohla se nabažit. To byla nádhera, kdy věk nebyl na překážku a najednou jeden šprýmař začal volat a všichni se přidali: 
Do toho, do toho, do toho,….

Tato nádherná a veselá, příjemná žena něco takové v životě nezažila, byla opojena  a nadšena, v té chvíli nastal tak krásný a spontánní okamžik, který prožívali společně všichni a jsem přesvědčen, že na něj rádi vzpomínají a nikdy nezapomenou. Myslíte, že se to dá předem naplánovat?

A jak se  budete na Silvestra činit Vy v oslavách a líbání…

Další povídky ze života