Léčba smíchem - CA LUKi

Prožitý večer na MDŽ

Přesto že tento svátek Mezinárodní den žen je již téměř zapomenut, jsou ženy, které potěší, když si na ně muži vzpomenou a dají jim kytičku, hubičku, obejmou je a popřejí jim k svátku.

Jsou i náročnější ženy, které si to chtějí užít i posteli.

Ptá se jedna žena druhé: Tak jaký byl večer MDŽ u Vás doma ?

Holka, katastrofa. Manžel přišel domů, za čtyři minuty shltnul jídlo, které jsem vařila celé půldne, tři minuty jsme se milovali, pak se otočil na bok ke mně zády a dvě minuty spal.

To mi je líto, že to ten Tvůj tak odflákl .

To já měla úžasný zážitek. Když jsem přišla domů, manžel na mne čekal a pozval mne na romantickou večeři. Po večeři jsme se ještě hodinu procházeli. Když jsme přišli domů, zapálil všechny svíčky, a milostná předehra trvala hodinu. Další hodinu jsme se milovali a pak jsme si ještě hodinu povídali. Prostě nádhera.

Druhý den se jejich manželé potkají v hospodě a jede druhého se ptá: Jak jsi oslavil MDŽ.

Senzace, přišel jsem domů, bylo uvařeno, tak jsem se nadlábl, zašukali jsme si a usnul jsem.

No a co Ty?

Hotový peklo. Vrátil jsem se brzy, abych spravil poličku v kuchyni. Když jsem zapnul vrtačku, vypadl proud a nešlo ho nahodit. Když se žena vrátila domů, jediná možnost,

Aby mne neseřvala, musel jsem jí vzít jí do restaurace. Večeře byla drahá jak svině a už mi nezbylo na taxík. Tak jsme se domů vlekli hodinu pěšky. Doma samozřejmě nesvítilo světlo, tak jsem musel zapálit svíčky, aby bylo v baráku aspoň trochu vidět. To mně tak zdrblo, že mi hodinu trvalo než se mi postavil a další hodinu, než jsem se udělal a při tom ženská ne a ne zavřít hubu.

Další povídky ze života