Léčba smíchem - CA LUKi

Kúpele Lúčky

Kúpele Lúčky jsou jediné na Slovensku, které se specializují na léčení gynekologických problémů. Důvodem jsou přirozené předpoklady: voda, tradice, zkušenosti i příroda. Léčí se tu např. chronické zápaly vnitřních rodidel, poruchy plodnosti, menstruační poruchy a podobně. V léčení uvedených indikací má tamní personál dlouholeté zkušenosti, což je jeden z hlavních předpokladů vysoké úspěšnosti léčby. Základním předpokladem je samozřejmě specifické složení léčivé sádrovo-zemité, uhličité minerální vody s teplotou 320 C, která je jedním z rozhodujících činitelů při komplexní léčbě.

K přírodním léčivým faktorům je možné připočítat i mírné stimulační klima, které zde vhodně podporuje lázeňskou léčbu. Charakter okolí a nadmořská výška zařazují Lúčky do klimatické oblasti tataranských horských pásem.

Kúpele Lúčky leží v horském, k jihu otevřeném údolí pod úbočím Choče, na rozhraní Oravy a Liptova, v nadmořské výšce 621 m. Nacházejí se ve vzdálenosti 14 km na severovýchod od Ružomberku, který je vzdálen 280 km od hlavního města Bratislavy na trase Bratislava - Žilina - Košice.

Široké možnosti rekreačního a sportovního vyžití poskytuje i nedaleká vodní nádrž Liptovská Mara, v zimě Jasná a Donovaly.
V nabídce jsou i speciální programové pobyty Žijte zdravě a Pohyb je život.

Při komplexním pojetí lázeňské léčby, kdy se léčba nezaměřuje pouze na nemocný orgán, ale na celý organismus pacientky, nezapomíná se v Lúčkach ani na vliv příjemného lázeňského prostředí a klimatu na lidský organismus. Léčebný režim dne s přiměřeným načasováním a intenzitou jednotlivých léčebných procedur s přihlédnutím k odlišnostem jednotlivce je přizpůsoben tak, aby nebyl zátěží, ale aby umožnil dobrou tělesnou a duševní pohodu během celého léčebného pobytu.


Minerální vody a indikace

pokračování...


Léčebné procedury

pokračování...


Historie

pokračování...


Kúpele Lúčky a okolí

pokračování...


Ubytování

pokračování...


Ceník léčebných pobytů Kúpele Lúčky

pokračování...


Objednávka pobytů

pokračování...