Léčba smíchem - CA LUKi

Ve výtahu

Navštívil jsem v lázních mého velmi dobrého kamaráda po operaci kolena.

U výtahu jsem se s ním  rozloučil na 10. patře a ihned jsem vstoupil do výtahu, který se za mnou zavřel. To jsem ještě netušil, co se mi ve výtahu přihodí.

 

Výtah byl určen pro 6 osob a my jsme byli uvnitř tři muži. Ze slušnosti jsem pozdravil a najednou výtah zastavil v 8 patře. Po otevření dveří se dovnitř hrnuly nádherné lázeňské dámy, i když dvě s hůlčičkami, tak nás bylo ve výtahu plno. Abych se nemusel tlačit na velká ňadra ženy stojící přede  mnou (krasavice), i když bych rád přitlačil, zatáhl jsem co nejvíce břicho a to jsem neměl dělat.  Moje kalhoty se s rozjezdem výtahu daly rovněž do pohybu i s řemenem a najednou jsem stál ve výtahu jen v trenýrkách s kalhotami u kolenou. Abych zachránil situaci, povídám:  Jenom přistoupí nádherné tři grácie a už má kalhoty samohybky dole a stojím ve výtahu v trenýrkách. Když to ostatní uviděli, tak se všichni začali hurónsky smát a smích nám vydržel až do přízemí. Po otevření dveří čekající pacienti  na výtah byli v šoku, když mne uviděli vystupovat v trenýrkách s úžasným řehotem. Nikdy nezapomenu na vyplašený výraz obličeje babičky, která stála hned u výtahu a nechápala co se děje.

Spořádaně jsem si zvedl kalhoty a upravil je do správné polohy. Po hodné chvíli mne napadlo, že jsem první na světě, když vstoupí ženy do výtahu, kterému  okamžitě  spadnou  samotné kalhoty na půl žerdi. Škoda, že tento rekord nebude nikdy zapsán do Guinessovy knihy rekordů, protože u toho nebyli rozhodčí a hned spousta mladých jinochů by to zkoušela na čas – komu rychleji.

Další povídky ze života