Léčba smíchem - CA LUKi

Kouř mi zachránil život

Valící se kouř před požárem nevěstí nikdy nic dobrého...

Já se dnes raduji, že mi kouř zachránil v noci život. Začal jsem před třemi dny držet 138. dietu, kterou jsem  vydržel  pouhé tři dny, kdy jsem se rozhodl večer nejíst. Včera jsem to neustál a mohlo se mi to stát osudným. Dal jsem večer ve 22.30 hodin na plynový sporák ohřát klobásu a díval se na televizi. Při událostech v TV jsem spokojeně usnul a na hlad zapomněl.

Probudil  mne neuvěřitelně dusivý a hustý kouř. Byl tak hustý, že jsem měl problém si uvědomit co se děje, kde jsem. Nechápavě jsem se rozhlížel, než jsem pochopil, že to jde z kuchyně. Když jsem přišel k plynovému sporáku, který jsem okamžitě zastavil a otvíral okna dokořán, jsem pochopil, že je zle, že jsem ohrozil svou nezodpovědností celý dům. To už zvonil  vyděšený soused, co se děje. Vůbec jsem nevěděl, kolik je hodin.  Ujistil jsem ho, že vše je už v pořádku a samozřejmě jsem se omluvil, za mou nezodpovědnost.

Dnes se tomu už směji, ale v noci mi do smíchu nebylo, šlo mi zřejmě o život. A to je to pověstné štěstíčko, které všichni potřebujeme.

A poučení: 

Nedělejte nikdy dvě věci najednou,

Ovládejte svou žravost, já to nedokázal,

Konec dobrý , všechno dobré…

Další povídky ze života