Léčba smíchem - CA LUKi

Wifi

Jsou dny, kdy se vám nic nedaří a ještě navíc se vám přihodí, že se nemůžete připojit na internet.

Volal jsem na operátora a když jsem se konečně propracoval  k pracovníkovi, který se  mne zeptal :  Jaké máte přání , jeho  slova mi zněla jako rajská hudba, konečně hovořím se správným člověkem.

Prosím Vás, nemohu se připojit na internet.

Po této větě následovalo mnoho různých dotazů včetně prokázání totožnosti. Další dotaz mne vyvedl z míry, protože jsem ho nečekal: Máte Wifinku, já mu rozuměl Pipinku, říkám si pro sebe, co to je za blbost a odpověděl jsem: Ne, já mám ptáčka.  Já se Vás neptám  jaký máte pohlavní orgán, tak jinak: Jak jste připojen. Drátem přes nějaký modem. Co Vám to dělá??? Nic, nemohu se připojit. Nemohu se dostat na Internet.

Víte co, jinak: Jak spolu domluvíme, tak vše vypněte a odpojte modem. Chvilku počkejte a znovu vše zapojte. Pokud máte štěstí, tak Vám připojeni naskočí. Pokud se Vám to nepodaří, zavolejte znovu. Na shledanou.

Vše jsem udělal přesně  podle pokynů  a nestačil se divit, já byl připojen. Byl jsem na sebe pyšný i když jsem přesvědčen, že  si operátor myslí, že právě hovořil s volem. To mi nevadí,  byl jsem rád, že jsem se vůbec někde dovolal  a mohu Vám říct, že tato rada je k nezaplacení, již párkrát mi toto řešení pomohlo.

Další povídky ze života