Léčba smíchem - CA LUKi

Trapasy

S věkem se stává, že lidé hůř vidí a špatně slyší.

Po delší době jsem se potkal s přítelem, který je nedoslýchavý a má s tím velké problémy. Zjistili jsme, že venku je zima a máme si co říct, tak jsme zašli na jedno pivečko. Nakonec se přítel rozvykládal, bylo to nádherné odpoledne.

Nejvíce jsem se zasmál, že má 3 sluchadla a ani jednou nenosí, nemůže si na ně zvyknout.  „Povídá, neumíš si představit, jaké já mám trapasy. Tak na příklad, jsem se rozhodl jít na tanečky pro důchodce - pořádají je 1 x měsíčně. Vše bylo v pohodě, než jsem šel tančit pro ženu – důchodkyni, která se mi líbila, tak jsem se jen vznášel. Hudba nádherně hrála, madam štěbetala do doby, než jsem rozuměl, že hovoří o vagině.  Nešlo mi to hlavy a povídám: Jaký že to máte madam problém s vaginou? Odpověděla:  Pitomče, já hovořím o angíně pectoris, urazila se a šla si sednout a já tam stál „jako kůl v plotě„.

A to si představ ten trapas u doktora minulý týden, kdy mi povídá: Budete se hlásit u   zvěrolékaře. Mně polilo horko, teď jsem si uvědomil, že žádného neznám a kde ho budu hledat, tak jsem se nesměle zeptal: Pane doktore, u kterého zvěrolékaře? Začal se mi smát, a povídá: Ale ne, já myslel „u svého lékaře„. Shodli jsme se,  že stáří je nádherné, když je člověk zdravý.

Při rozchodu se loučil se mnou slovy:

„Umění žít spočívá v tom, správně se včas rozhodnout, na co se vysrat.„

Jak jedna lidová moudrost praví…

Další povídky ze života