Léčba smíchem - CA LUKi

Theus

Byli jsme na zájezdu v Řecku a protože to byl okružní zájezd, tak jsme viděli mnoho hezkých míst a těšili se z přírodních krás, historických a kulturních památek.Soluň, Athény, Olympie,Korintský průplav, jedno hezčí místo než druhé. Všechna má očekávání překonaly Delfy se svou historií, věštbami slavných Pythií, sportovním areálem a ostatními stavbami.

Jelikož na nás jednoho večera dýchla historie a fantazie pracovala na plné obrátky, tak se zákonitě muselo stát, že jsme „ovíněni“ byli v tomto nezapomenutelném prostředí osloveni bohy. Vznikla totiž myšlenka, že bych na tomto posvátném místě  mohl být pokřtěn na nového  boha.

A tak se stalo, že mně kolegové a kolegyně svlékli a pokřtili posvátnou ledovou vodou na boha jménem : Theus. Protože jsem věřící, tak se tímto titulem nikde nechlubím, ale skutečnost a historii nelze měnit a co se stalo, stalo se.

Rád na toto období cestování vzpomínám, byl jsem mladý, bujarý a veselý, rád jsem zpíval a bavil své přátele.

Hezké  vzpomínky na tento vydařený zájezd kalí jediná událost, kdy nám ráno v Athénách zemřel na balkóně hotelu mladý, 34- letý ekonomický náměstek jednoho podniku. Zajel si do Řecka pro svojí smrt, nebylo zjištěno cizí zavinění.

I toto se může stát...

Další povídky ze života