Léčba smíchem - CA LUKi

Škodolibost

Byli jsme mladí a veselí, vynikající společnost u moře, samé legrácky a srandičky, zábava, tanec, víno, ženy a zpěv (hurónský).

Čas plynul jako voda, obloha blankytně modrá, barva moře fascinující, naše těla hnědla pod paprsky sluníčka, pohoda ničím nerušená, vytvořili se postupně zamilované páry, večerní procházky neměly chybu, i Tetřev by žasnul nad naším tokáním a šveholením. Zdálo se, že stereotyp  života u moře již nemůže nic narušit. Občas jsme mrkli levým očkem po jiné krásné ženě v přiléhavých plavkách, když vycházela z vody nebo se do vody moře pomaličku nořila jako mořská víla.

Jednou dopoledne se blížila bouřka a pláž začaly bičovat velké vlny. Protože moře bylo teplé, všichni jsme skotačili a skákali do těchto točivých vln. Samozřejmě se to muselo stát mně, že jedna vlna šibalka využila situace, že mám slabou gumu a stáhla mi plavky z těla během okamžiku. Stál jsem nečekaně v dovádějících vlnách nahý, jen bílý zadek mi svítil široko daleko a všichni se smáli, jak se mi houpá cingrlátko v rytmu přicházejících vln. Tvářil jsem se, že jako nic se nestalo, smál jsem se také, ale v duchu jsem si říkal, proč se to stalo mně. Když jedné dívce vlna stáhla horní díl plavek, tak se mohla nejhezčí dívka pláže s bujným poprsím přetrhnout smíchy. Radostí začala skákat ve vodě nahoru a dolů a vůbec necítila, že má plavky na břiše a všem nečekaně, aniž by to věděla, ukazovala své překrásné, bujné a neopálené poprsí. Hodnou chvíli se pohybovala jako JOJO nahoru a dolu a měla radost z velkých vln moře. Stáli jsme v němém úžase nad tou nečekanou krásou, kterou nám odhalilo moře a ona se pořád škodolibě smála a netušila, že se začínáme smát jí, nic netušící oběti. Když se na sebe podívala a uviděla, že je tak jak jí Bůh stvořil, zrudla, reflektivním pohybem rukou si zakryla poprsí, ponořila se celá do vody a tu dostala zezadu do hlavy  hrozně velkou vlnu, kterou nečekala. Co vše se v tu chvíli odehrálo jen ztěží se dá popsat, okamžitě jsme ochotně jí začali zachraňovat, aby se neutopila, a oblékat  intimní partie, každý se snažil být u toho co nejblíže, dotknout se této krasavice.

Pochopila, že se stala obětí své škodolibosti, že měla radost z rozmaru přírody u jiných a netušila, že se záhy stane rovněž obětí a objektem zájmu a smíchu jiných. Jak krásné to bylo bezstarostné mládí.

Další povídky ze života