Léčba smíchem - CA LUKi

Chytrá holka

Když bylo Soničce 16 let a měla jít na první vesnický bál sama, pochopila její maminka, že její dcera s dokonalou sexy postavou je v ohrožení.

Soničko, musíš mne pozorně vyslechnou, nebo je s Tebou zle. Na takové zábavě se tančí s muži, než se naděješ, bude s Tebou  tančit mladý, krásný a k tomu sympatický voják, přitulí se k Tobě, začne Tě svádět hezkými slovy, začne Ti být horko, on to zpozoruje, pozve Tě ochladit se do blízkého lesa na procházku, Ty pozvání přijmeš, a než se naděješ, ležíš na trávě, voják na Tobě a: OSTUDA JE NA NAŠÍ RODINĚ.

Sonička pozorně maminku vyslechla a povídá: Neboj mami, já dám pozor. Ráno maminka nemohla dospat a hned jak se Sonička probudila, tak se ptala: Tak co, jak se Ti tam líbilo, měla jsem pravdu? Maminko, to je neuvěřitelné, přesně jak jsi to předpověděla, tak to bylo. Než jsem se vzpamatovala, byla jsem s vojákem v lesíku na zemi. Ale nestarej se, já jsem chytrá holka. Šoupla jsem vojáka dolů, já jsem si lehla na něj  nahoru a uvědomuješ si: OSTUDA JE NA JEHO RODINĚ.

Dítě nešťastné, co jste to spolu dělali. Maminko, nevím jak se tomu správně říká, ale: Od včera je to můj nejmilejší koníček.

Další povídky ze života